Підтвердження справжності документів – важливе питання, особливо у ситуаціях, коли вони знадобляться за межами нашої країни. Легалізацію документів можна здійснити різними способами, а апостиль - це швидша і економна альтернатива. Таке запевнення дозволяє насамперед безкоштовно використовувати документи за межами країни походження документа. Бюро перекладів «Апостиль Груп» надає послуги проставляння апостилю документів у Києві, без проблем та за доступною ціною. Пропозиція адресована як фізичним, і юридичним особам. Консульська легалізація. Апостиль засвідчує достовірність:

  • підпису на офіційному документі, складеному в іншій країні;
  • печатки та штампи, що ставляться на даному документі;
  • особи, відповідальної за підписання документа.

Апостиль у інших країнах як офіційний автентичний документ, має юридичну силу. Процедура проставлення апостилю практично є доказом справжності конкретного документа. Міжнародна «версія апостиля» буває двох видів: апостиль може бути проставлений безпосередньо на документі, що засвідчує його справжність, або може бути прикріплений на окремій формі. Обидва підтвердження відповідатимуть букві закону і, перш за все, правилам, викладеним у Гаазькій конвенції.

На що можна поставити апостиль?

Відповідно до Гаазької конвенції апостиль можна поставити лише на офіційному документі. Відповідно до Конвенції до таких документів належать:

  • документи, що надходять від органу влади або судової посадової особи.
  • адміністративні документи; нотаріальні акти;
  • офіційні сертифікати на документи, підписані особами, які діють у приватному порядку.
  • найбільш поширені документи, для яких необхідно поставити апостиль, включають свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про смерть, дипломи, витяги з регістрів, патенти, судові рішення, нотаріальні акти.

Бюро перекладів «Апостиль Груп» пропонує вигідні умови співпраці, включаючи:

1. Оперативність. Терміни з проставлення штампа Апостиль від 1 до 7 днів залежно від документа.

2. Гарантію якості надання послуг.

3. Вигідні ціни без переплат.

Залишились питання? Звертайтеся за консультацією до фахівців у зручний для вас час.