Вибираючи оправу для окулярів, варто керуватися не тільки пануючою модою, а й підбирати їх відповідно до форми обличчя, кольору очей та волосся. Правильно підібрані оправи на сайті https://opticaluxor.ua/ додадуть вашому обличчю нового вигляду, ваша укладка набуде характеру, а ви зможете додати собі блиску.

Оправи підганяються під форму обличчя

Вирішальне значення при виборі оправи – це визначити форму вашого обличчя.

  • Овальне обличчя вважається ідеальним. У цьому випадку ви можете вибрати будь-яку форму окулярів, всі вони будуть добре виглядати, варто лише керуватися власним смаком.
  • Для круглого обличчя характерні округлі контури і підкреслені щоки, воно зазвичай коротке і широке. Для такого типу краси найбільше підійдуть квадратні окуляри, але з не дуже товстою оправою, так як вона може візуально потовщувати обличчя.
  • Квадратне обличчя відрізняється сильно вираженою щелепою і зазвичай довгасте. Для такого типу обличчя рекомендується вибирати круглі та овальні оправи, оскільки вони можуть пом’якшити риси. У цьому випадку ви також можете вибрати товсту та широку оправу.
  • Обличчя з широким чолом та вузьким підборіддям називають серцеподібним. В цьому випадку ідеально підійдуть оправи за типом «котяче око». Однак темних і широких оправ слід уникати.
  • Якщо щоки та підборіддя ширше чола, ми говоримо про трапецієподібне обличчя. Для нього найбільше підійдуть оправи з більш чітко позначеною верхньою частиною.

Підібрати правильну оправу для окулярів допоможуть досвідчені працівники оптики.

Колір має значення – знайдіть свій стиль

Окуляри не тільки практичні і дозволяють виправляти дефекти зору - це також дуже ефектний аксесуар для укладання. Правильно підібрані окуляри нададуть вам характер і зменшать роки. Чим сміливіше ваше вбрання, тим химерніші оправи ви можете собі дозволити – окуляри повинні відповідати вашому образу. Також важливий колір оправ, які ви вибираєте. За порадами експертів, блондинкам і дамам з рудим волоссям варто віддати перевагу золотистій або коричневій оправі. З іншого боку, шатенкам та брюнеткам варто подумати про покупку окулярів чорного, сірого, сріблястого або темно-синього відтінків. Важливий і колір очей, адже окуляри можуть ідеально підкреслити природний колір райдужної оболонки.

Всі перераховані вище окуляри можуть бути позитивними (для корекції далекозорості) і негативними (для корекції короткозорості).