Видимість у Google – основа та джерело інформації для клієнтів та ваших ділових партнерів. Веб-сайт є відправною точкою для кампаній та створення іміджу. Просування веб-сайту підтримується інструментом маркетингу, який при правильному використанні допомагає досягати кращих результатів - чи то в контексті SEO, чи з точки зору трафіку. Ефективна SEO-стратегія заснована не тільки на технічних діях, але і на створенні привабливого, цікавого контенту з ключовими фразами, приносить дуже стабільні результати в довгостроковій перспективі. Бажаєте ефективніше використовувати рекламні можливості в Інтернеті та збільшити продажі? Скористайтеся послугами студії пошукового маркетингу EMBO Studio, яка надає повний спектр послуг, включаючи просування сайтів відповідно до потреб вашого бізнесу.

Чому варто замовити SEO просування?

Веб-сайт повинен бути адаптивним, тобто сумісним із мобільними пристроями, і відображатися на них бездоганно. В даний час просування сайту вважається найбільш ефективною формою реклами та маркетингу. Найважливіші переваги включають видимість веб-сайту в результатах пошуку, що, у свою чергу, призводить до збільшення відвідуваності веб-сайту та кількості конверсій. Вища конверсія — результати органічного пошуку Google користуються великою довірою, завдяки чому клієнти, які приходять на ваш сайт, з більшою ймовірністю здійснять покупку або замовлять послуги. Це найкращий спосіб отримати високі позиції в рейтингу пошукових сервісів, і, як наслідок, залучити нову аудиторію, збільшити продажі та підвищити впізнаваність бренду.

Процес, SEO просування включає безліч скоординованих дій:

  • Проводиться аудит сайту. Завдання SEO-аудиту - визначити найважливіші рекомендації щодо оптимізації, щоб сайт був інтуїтивно зрозумілим для користувачів та дружнім для пошукових роботів Google.
  • На основі аналізу, точних даних про розмір та основні джерела трафіку, а також про поведінку користувачів та шляхи конверсії розробляється стратегія подальшого просування сайту, щоб ефективно охопити широке коло потенційних клієнтів.

Бажаєте співпрацювати або дізнатися більше про послуги? Перейдіть за посиланням: https://embo.com.ua/ - офіційний сайт студії пошукового маркетингу EMBO Studio, де можна залишити повідомлення або поставити питання про просування сайту та замовити послуги.