• Головна
  • У Стрию відкрили музей Героя Небесної Сотні Андрія Корчака
Герої не вмирають
13:00, 12 березня 2018 р.

У Стрию відкрили музей Героя Небесної Сотні Андрія Корчака

Герої не вмирають
У Стрию відкрили музей Героя Небесної Сотні Андрія Корчака

У Стрию відкрили кімнату-музей, присвячену Герою Небесної Сотні, Герою України Андрію Корчаку, повідомляє ZIK.

Музей знаходиться у ЗОШ№ 2, де навчався Андрій Корчак. Відкриття розпочалося виконанням Державного Гімну та переглядом фільму про героїв Майдану.

Першу екскурсію провела сестра Андрія Ольга, яка розповіла про історію їхньої патріотичної родини та любов брата до Батьківщини.

Довідка:

Андрій Корчак – Герой Небесної Сотні, Герой України, удостоєний ордена «Золота Зірка» (посмертно) народився у Бориславі, де був священиком його дідусь. Родина Корчаків зазнала чималих переслідувань з боку радянської влади, що вплинуло на Андрія. Близькі та друзі згадують про нього, як про щирого патріота.Згодом разом з сім’єю переїхав до Стрия. Сьогодні у місті на його честь названо вулицю, а Стрийській школі І-ІІІ ступенів № 2, де навчався, присвоїли його ім’я.

Андрій був на Майдані з перших днів і до останнього… Лише на короткий час приїжджав додому, аби провідати стареньку матір. Зі слів старшого брата, в обід у телефонній розмові чоловік поділився недобрим передчуттям. А вже ввечері сім’я отримала звістку про загибель брата та сина.

На Майдані Андрій Корчак був десятником третього десятку Стрийської третьої сотні. Зі слів бойових побратимів той день був дуже важким для всіх.

Андрій Корчак загинув 18 лютого 2014 року. Йому було 49…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГеройНебесноїсотні #АндрійКорчак #музей #стрийськіновини #245 #новиниСтрия #Революціягідності

Коментарі

Оголошення
live comments feed...