• Головна
  • Як вибрати сімейного лікаря у Стрию?
Актуально
12:31, 20 березня 2018 р.

Як вибрати сімейного лікаря у Стрию?

Актуально
Як вибрати сімейного лікаря у Стрию?

Розпочалась обіцяна реформа медицини. Тепер кожен українець самостійно, незалежно від місця прописки, може вибрати собі сімейного лікаря. Щоб лікар був закріплений за вами, необхідно підписати декларацію, яку слід уважно прочитати.

Перш за все слід визначитись якого саме лікаря ви вибираєте. Це має бути людини, якій ви довіряєте, з якою мали справи. Якщо ж такого не має, то можете звернутись безпосередньо у лікарню, для ознайомлення з персоналом.Коли ж ви остаточно визначитесь з вибором необхідно підписати декларацію. Угода безстрокова, тому перепідписувати щороку її не потрібно. У випадку зміни лікаря, ви з легкістю зможете підписати декларацію з ним. Для підписання угоди вам потрібно паспорт та ідентифікаційний код, якщо ж це лікар для дитини - необхідно принести свідоцтво про народження. Перш ніж підписати угоду, слід добре перевірити дані, адже декларація буде в системі після подвійної авторизації.

Якщо ж ваш лікар з певних причин відсутній - то має бути заміна. У випадку, коли ви знаходитесь у іншому місті, звертайтесь до найближчого лікаря.

Ви можете звертатись до свого лікаря будь-коли. Також він може давати направлення до вузькопрофільних спеціалістів.

З 2018 року лікарі почнуть отримувати плату за кожного пацієнта.Тому послуги оплачує держава, а не пацієнти. Це безкоштовна послуга, за яку лікар отримав плату з ваших податків. Не забувайте про це. Ніякої окремої "подяки" не потрібно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
А Ви вже обрали сімейного лікаря?
проголосувало 29 відвідувачів
Так!
20,7%
В пошуках
48,3%
Я не знаю для чого це мені
13,8%
Я не вірю в цю реформу
17,2%
Я лікуюсь народними методами
0,0%
#245 #сімейнийлікар #новиниСтрия #Стрийськіновини #медицинаСтрия

Коментарі

Оголошення
live comments feed...