У Стрию обговорили медичну реформу

У Стрию обговорили медичну реформу

Сьогодні, 23 березня, в Народному Домі міста Стрия відбулось обговорення медичної реформи.

Організатором події виступив голова ГО "Туристично-інформаційний просвітницький центр "Здоров'я" Олександр Сікора. Саме він мав вступне слово. Олександр Сікора всім присутнім оголосив мету сьогоднішньої зустрічі: дізнатись більше про медичну реформу.

На обговорення була запрошена Вікторія Коцур, завідуюча терапевтичного відділення в Стрийській міській поліклініці. Лікар з 30-річним стажем, підготувала презентацію, яка була поділена на дві частини: І - загальні відомості про реформу, II - як підписати декларацію.
Підписувати декларацію можна впродовж року. Угода безстрокова, тому перепідписувати щороку її не потрібно. Для підписання угоди вам потрібно паспорт та ідентифікаційний ко
д,але якщо ж це лікар для дитини - необхідно принести свідоцтво про народження. Перш ніж підписати угоду, слід добре перевірити дані, адже декларація буде в системі після подвійної авторизації. Якщо ж ваш лікар з певних причин відсутній - то має бути заміна. У випадку, коли ви знаходитесь в іншому місті, звертайтесь до найближчого лікаря. Ви можете звертатись до свого лікаря будь-коли. Також він може давати направлення до вузькопрофільних спеціалістів. З 2018 року лікарі почнуть отримувати плату за кожного пацієнта. Тому послуги оплачує держава, а не пацієнти. Це безкоштовна послуга за яку лікар отримує плату з ваших податків.

245 сімейнийлікар новиниСтрия Стрийськіновини медицинаСтрия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі