• Головна
  • Учні школи відвідали міжнародну виставку “Вища освіта — 2018”
17:15, 26 березня 2018 р.

Учні школи відвідали міжнародну виставку “Вища освіта — 2018”

Учні школи відвідали міжнародну виставку “Вища освіта — 2018”

23 березня учні Лисятицького НВК були присутні на виставці “Вища освіта — 2018” у Львівському палаці мистецтв.

Прес-служба Стрийської міської ради повідомляє, що учні 9-10 класів мали змогу відвідати міжнародну виставку, на якій були представлені вищі навчальні заклади не тільки з України, але й з за кордону. Виставка мала на меті популяризувати відповідальний підхід до вибору майбутньої професії. Також залучити кращі вітчизняні і закордонні навчальні заклади до участі в міжнародних заходах. Школярі мали змогу дізнатись про освітні можливості ВНЗ.

Після виставки учні відвідали музеї М. Грушевського та І. Франка. Школярі побачили в яких умовах жили і працювали визначні постаті української культури. Музей М. Грушевського розташований в приміщенні, де до 1914 року мешкала його родина. Там зберігається велика кількість предметів, які належали родині Грушевських. Серед них можна побачити документи, особисті речі, оригінали видань М. Грушевського.

В музеї І. Франка учні могли відчути атмосферу в якій працював письменник. Адже приміщення максимально точно відтворювало умови в яких жив І. Франко. Учні із захопленням слухали про цих двох діячів культури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...