• Головна
  • Стартував семінар “Україна-НАТО: формула безпеки”
16:09, 27 березня 2018 р.

Стартував семінар “Україна-НАТО: формула безпеки”

Стартував семінар “Україна-НАТО: формула безпеки”

Сьогодні, 27 березня, стартував Регіональний семінар “Україна-НАТО: формула безпеки”.

Про це повідомила прес-служба Стрийської РДА.

Метою заходу є інформування громадян щодо євроатлантичної інтеграції України.

На заході були присутні представники влади, наукового та студентського середовища. Олег Синютка зазначив: “Сьогодні 86% жителів Львівщини бачать майбутнє України в Європейський Союз і 80% в системі Північноатлантичного оборонного альянсу. Але для цього нам потрібно пройти велику і складну дорогу.” Голова ЛОДА наголосив, що нашим завданням на сьогодні є згуртувати людей, розказати, пояснити, що тільки коли ми перейдемо на стандарти НАТО в усіх сферах життя, тоді в нас буде змога відчути себе безпечно. Це дасть змогу вирішити глобальні проблеми.

Учасники семінару презентували діяльність НАТО: базові принципи та механізми прийняття рішень.Голова Постійної делегації України ПА НАТО Ірина Фріз зазначила: “ Якісне впровадження реформ сектору безпеки та оборони, а також активна компанія з інформатизації широких верств населення дасть нам можливість досягнути членства в організації колективної оборони.” На думку Ірини Фріз, саме це принесе мирне майбутнє нашій державі, дасть стабільний розвиток та партнерство з іншими державами.

Львів є першим містом, в якому семінар “Україна-НАТО: формула безпеки” триває 2 дні. Більшість міст України вже прослухали семінар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрий #Стрий #НАТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...