• Головна
  • На Стрийщині позивачі залякували суддю
10:07, 30 березня 2018 р.

На Стрийщині позивачі залякували суддю

На Стрийщині позивачі залякували суддю

Суддя Стрийського міського районного суду Львівської області Вікторія Бучківська повідомила Вищу раду правосуддя про тиск та втручання в її професійну діяльність.

Про це повідомляє прес-центр судової влади України.
Це стосується справи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою. Позивачі стверджували, що суддя в процесі розгляду справи брала до уваги не правдиву інформацію, яка містилась в матеріалах справи. Також суддя пробувала змінити позовні вимоги, покриваючи головного відповідача у справі.

Коли суддя зачитувала ухвалу суду про відмову в задоволенні заяви, позивачі почали поводитись протиправно. Вони викрикували “ганьба”, виходили із зали суду, кричали про фальсифікацію доказів. Після судового засідання позивачі увірвались у кабінет судді та погрожували “розправою у Вищій кваліфікаційній комісії України та інших судових органах”. Бучківська В. Л. повідомила: “Позивачі зазначили, що мене звільнять з посади і справу я слухати не буду, проклинали, вказували, що поставлять свічки в церкві за мій упокій та напишуть молебень за мою смерть та смерть членів моєї сім'ї”. Суддя повідомила у правоохоронні органи про факт втручання в її діяльність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #суддя

Коментарі

Оголошення
live comments feed...