• Головна
  • На Стрийщині ознакують місце, де народився Григорій Трух
17:57, 4 квітня 2018 р.

На Стрийщині ознакують місце, де народився Григорій Трух

На Стрийщині ознакують місце, де народився Григорій Трух

Цього року в області ознакують 40 місць, які пов'язані з сучасними героями, видатними діячами історії, культури та релігії.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
Ознакування будуть проводити в межах реалізації “Комплексної програми розвиток культури Львівщини на 2018-2020 роки”. Про це розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Туркало: “Вивчення історії своєї країни є надзвичайно важливим. І є безліч постатей, які відіграли вагому роль в історії нашої держави, та про внесок яких багато хто не знає. І у нас виникла ідея ознакування місць на дорогах пов
'язаних з нашою історією. Це будуть інформаційні таблиці на дорогах загальнодержавного значення зі значенням подій, або ж особистості, яка мала місце в нашій історії”. Це такі постаті як: Андрій Мельник, полковник армії УНР, голова Проводу ОУН (Дрогобицький район, с. Воля Якубова), Віктор Курманович, генерал УГА (Золочівський район, с. Велика Вільшаниця), Олена Степанів, перша в світі жінка-офіцер, чотар УГА (Перемишлянський район, с. Вишнівчик), Григорій Трух, чотар УСС, автор пісні “Ой, у лузі червона калина” (Стрийський район, с. Гірне), могила Миколи Мариновича, генерала-хорунжого УСС (Яворівський район, с. Оселя).

На цей проект виділено 180 тис грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #геройУкраїни

Коментарі

Оголошення
live comments feed...