• Головна
  • На Львівщині закликають до об'єднання територіальних громад
17:47, 5 квітня 2018 р.

На Львівщині закликають до об'єднання територіальних громад

На Львівщині закликають до об'єднання територіальних громад

5 квітня, голова Львівської ОДА Олег Синютка взяв участь у нараді з питань децентралізації та регіональному розвитку.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Олег Синютка заявив: “Львівщина наростила динаміку і по місцевих бюджетах і по доходах державного бюджету. Позитивною темою є об'єднання територіальних громад, які демонструють вражаючі результати — зростання дохідної частини місцевих бюджетів, успішні реалізовані проекти. Ми повинні завершити об'єднання територіальних громад і буде правильно, якщо ми це зробимо у 2018 році”.

Закон про приєднання громад сіл та селищ до громад міст обласного значення позитивно вплине на процес утворення громад, таку думку висловив консультант з правових питань Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України Віталій Корецький. Він вважає, що прийнятий Верховною Радою Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад”(ОТГ), актуальний для Львівщини. Адже в області є 9 міст обласного значення — Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград.

Віталій Корецький зазначив: “Ми впевнені що Львів, Самбір і Стрий так само позитивно відреагують на прийняття цього закону”. Також він додав, що утворення ОТГ з містами обласного значення вигідне передусім селам і селищам, адже використовуючи фінансові ресурси міст, вони зможуть розбудувати свою інфраструктуру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #ОТГ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...