Працівники соціальної сфери поспілкувались з демобілізованими учасниками АТО

Працівники соціальної сфери поспілкувались з демобілізованими учасниками АТО, Ілона Стародубцева

Вчора, 11 квітня, в приміщенні Стрийського Народного дому відбулась нарада з працівниками системи соціального захисту населення, які відповідають за комунікацію з демобілізованими учасниками антитерористичної операції та членами родин загиблих учасників АТО.

Про це повідомляє прес-служба РДА.

Для спілкування з 286 демобілізованими учасниками АТО та сім'ями загиблих призначено 79 працівників, які працюють у соціальній сфері. Комунікація необхідна з метою надання інформаційно-роз'яснювальної роботи та визначення потреб осіб даної категорії.

Директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк зазначила: “Комунікація з учасниками антитерористичної операції має бути не ситуативною, а системою для отримання позитивного результату в забезпеченні соціальними гарантіями осіб даної категорії. Для комплексного вирішення проблем учасників АТО та членів їх сімей необхідно забезпечити взаємодію всіх служб та структурних підрозділів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування”.

На нараді було визначено необхідність на районному рівні постійного проведення інформаційних заходів стосовно пільг та соціальних гарантій для учасників АТО.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі