• Головна
  • 28 квітня — Всесвітній день охорони праці
12:40, 28 квітня 2018 р.

28 квітня — Всесвітній день охорони праці

28 квітня — Всесвітній день охорони праці

Міжнародна організація охорони праці визначила девіз Дня охорони праці — “Захищене і здорове покоління”. 

Про це повідомляє прес-служба Стрийської РДА.

Реформи освіти та охорони здоров'я, децентралізація влади, розв'язання економічних проблем мають забезпечити гідні умови праці для молодих працівників. Правове поле та умови виробництва мають розвиватись опираючись на інтереси молоді.

"Тільки спільними зусиллями і завдяки комплексному підходу можна забезпечити організацію належних умов праці молодих працівників, що сприятиме зменшенню випадків виїзду працездатної молоді в інші країни з метою пошуку гідної роботи” - зазначається у повідомлені прес-служби РДА.

Згідно із Законом України “Про охорону праці” на Стрийщині проводять відповідні роботи із створення безпечних робочих умов праці, які будуть спрямовані на збереження життя, здоров'я та працездатності людини.

В управлінні соціального захисту населення створено інформаційно-консультативний пункт з метою вирішення актуальних питань у сфері праці та охорони праці. Фахівці Держпраці зможуть надати консультативну допомогу з питань: створення безпечних умов праці; правильності оформлення розслідування нещасних випадків; дозвільної системи та ринкового нагляду; умов праці та гігієни праці та на інші запитання з охорони праці.

Приймання громадян інспекторами ГУ Держпраці у Львівській області проводиться в управлінні соціального захисту населення Стрийської РДА за адресою: м. Стрий, вул. Б. Хмельницького, 18 кабінет №8.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина

Коментарі

Оголошення
live comments feed...