• Головна
  • Через протест пасажирів на залізниці призначили розслідування
18:24, 1 травня 2018 р.

Через протест пасажирів на залізниці призначили розслідування

Через протест пасажирів на залізниці призначили розслідування

Ситуація, через яку 27 квітня група осіб заблокувала рух приміського поїзда Львів-Мукачево на станції Скнилів, стала наслідком сукупності факторів.

Про це повідомляє регіональна філія “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”.

Перед травневими вихідними сформувався потужний пасажиропотік. Всі види транспорту відчули значне навантаження. 27 квітня о 19:00 близько 200 осіб на станції Скнилів вийшло на колію і заблокувало рух приміського поїзда Львів-Мукачево.

На залізниці було призначене службове розслідування щодо того, чи була можливість уникнути цієї ситуації. Залізничники засуджують подібні протизаконні дії. Блокування призвело до того, що понад 10 тисяч пасажирів, які їхали через заблоковану ділянку, були змушені чекати на розблокування ділянки. Після того залізничникам слід було надолужувати графік, що негативно вплинуло на ритмічність перевезення.

"Тож, для подальшого стабільного курсування приміських поїздів у регіонах та гарантування безпеки пасажирів, Львівська залізниця сподівається на конструктивний діалог із громадами, а також плідну співпрацю з державними та місцевими органами самоврядування в областях західного регіону”, — зазначили у Львівській залізниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #Львівськазалізниця

Коментарі

Оголошення
live comments feed...