• Головна
  • Селяни скаржаться на алергію через обприскування полів
08:54, 4 травня 2018 р.

Селяни скаржаться на алергію через обприскування полів

Селяни скаржаться на алергію через обприскування полів

Вчора, 3 травня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький зустрівся з громадським активом села Лотатники Стрілківської сільської ради.

Про це повідомляє прес-служба Стрийської РДА.

На зустрічі були присутні перший заступник голови РДА Любомир Кащук, стрілківський сільський голова Петро Столярський та керівник ПП “Обрій” Микола Янюк. Громадськість села невдоволена діяльністю ПП “Обрій”, яке використовує землі сільської ради. Зокрема люди скаржаться на обприскування технічних культур без попереднього попередження мешканців населеного пункту. Саме тому мешканці села вважають, це призвело до збільшення кількості алергічних захворювань. Керівник ПП “Обрій” зазначив, що обприскування полів проводять у нічний час, такі роботи мусять проводити декілька разів на рік, щоб покращити якість культур.

Василь Зубрицький наголосив: “Ми є господарями своєї землі, і маємо думати не тільки про сьогоднішній день, а й про майбутнє, щоб не винищити її родючість. Одночасно потрібно дбати і про здоров'я населення, зокрема дітей. В цьому напрямку потрібна співпраця господарства та сільської громади”. Він закликав керівника ПП “Обрій” долучитись до соціального розвитку села.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #РДА
live comments feed...