• Головна
  • На Стрийщині в меблевий комбінат інвестують 3 мільйони доларів
10:50, 4 травня 2018 р.

На Стрийщині в меблевий комбінат інвестують 3 мільйони доларів

На Стрийщині в меблевий комбінат інвестують 3 мільйони доларів

Компанія “Фортіво” планує збудувати нові виробничі приміщення площею 20 тисяч м2 на базі ТзОВ “Меблевий комбінат “Стрий”.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

3 травня голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представником компанії “Фортіво” Фарманом Ісламлі, щоб узгодити будівництво нових виробничих приміщень площею 20000 м2.

Голова ЛОДА відзначив актуальність деревообробної галузі: “Галузь деревообробки на Львівщині та й в Україні загалом, зараз дуже затребована. Кожен п'ятий експортний долар надходить у Львівську область від операцій пов'язаних із продукцією деревообробки.

Представники компанії розказали про специфіку роботи підприємства та планами розширяти свою діяльність. Фарман Ісламі зазначив: “Динаміка розвитку нашого підприємства дає нам можливість розширяти свою діяльність. У нові виробничі потужності плануємо інвестувати 3 мільйони доларів та впровадити новий проект у три етапи. Відтак, на першому етапі запустимо виробництво стільців для збуту в Європі та країнах Близького Сходу. Це дозволить створити більше сотні нових робочих місць”

Будівництво підприємства планують завершити цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина
live comments feed...