На Стрийщині в меблевий комбінат інвестують 3 мільйони доларів

На Стрийщині в меблевий комбінат інвестують 3 мільйони доларів

Компанія “Фортіво” планує збудувати нові виробничі приміщення площею 20 тисяч м2 на базі ТзОВ “Меблевий комбінат “Стрий”.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

3 травня голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представником компанії “Фортіво” Фарманом Ісламлі, щоб узгодити будівництво нових виробничих приміщень площею 20000 м2.

Голова ЛОДА відзначив актуальність деревообробної галузі: “Галузь деревообробки на Львівщині та й в Україні загалом, зараз дуже затребована. Кожен п'ятий експортний долар надходить у Львівську область від операцій пов'язаних із продукцією деревообробки.

Представники компанії розказали про специфіку роботи підприємства та планами розширяти свою діяльність. Фарман Ісламі зазначив: “Динаміка розвитку нашого підприємства дає нам можливість розширяти свою діяльність. У нові виробничі потужності плануємо інвестувати 3 мільйони доларів та впровадити новий проект у три етапи. Відтак, на першому етапі запустимо виробництво стільців для збуту в Європі та країнах Близького Сходу. Це дозволить створити більше сотні нових робочих місць”

Будівництво підприємства планують завершити цього року.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі