• Головна
  • На Стрийщині реконструюють 15 виробничих приміщень
11:48, 4 травня 2018 р.

На Стрийщині реконструюють 15 виробничих приміщень

На Стрийщині реконструюють 15 виробничих приміщень

Вчора, 3 травня, відбулась нарада  з питань супроводу інвестиційних проектів на території району.

Про це повідомляє прес-служба Стрийської РДА. 

На нараді були присутні начальник управління економічного розвитку Галина Чорна, Оксана Лесів (відповідальна за супровід інвестиційних проектів), головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та архітектурних проектів Ігор Кільгановський, заступник начальника відділу у Стрийському районі головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ольга Гуменна, начальник управління Держпродспоживслужби в Стрийському районі Тарас Рокунець.

На нараді обговорили хід реалізації проекту “Реконструкція виробничих приміщень з прибудовою зерносховища — ТзОВ “Любинцівський млин”(знаходиться на супроводі РДА). Зеновій Решетнік, керівник підприємства, зазначив, що слід провести зміну обладнання, а також добудувати зерновий склад.

Любомир Кащук, перший заступник голови РДА, зазначив: “Відповідно до Доручення голови райдержадміністрації від 26 березня 2018 року №12 у Стрийському районі налічують 15 проектів, які отримали інвестиційний супровід. Нашою метою є детальний та поетапний розгляд кожного інвестиційного проекту, що реалізується на території району, та забезпечення всебічного сприяння, допомоги та підтримки аж до повної реалізації проекту”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #РДА

Коментарі

Оголошення
live comments feed...