• Головна
  • На Стрийщині займаються незаконним бізнесом, який шкодить екології
12:31, 7 травня 2018 р.

На Стрийщині займаються незаконним бізнесом, який шкодить екології

На Стрийщині займаються незаконним бізнесом, який шкодить екології

З річки Стрий підприємці незаконно видобувають тонни гравію.

Про це повідомив депутат райради УКРОПу Роман Матвійців. За його словами, заробляють на такому бізнесі горе-підприємці близько 300 тисяч гривень на добу, пише Форпост.

“Це відбувається за мовчазної згоди керівництва Стрийської районної ради та керівництва Стрийського відділу національної поліції. Йдеться про необмежений забір та реалізацію піщано-гравійної суміші. Це призводить до негативних екологічних наслідків. Суть руслорегулюючих робіт зводиться до несанкціонованого і некерованого забору гравійної суміші з подальшою її реалізацією, орієнтовано 150 машин на добу, а це понад 300 тисяч гривень прибутку. Нехтують навіть тим, що з 1 квітня будь-які роботи на річці заборонені в зв'язку з нерестом риби”, - зазначив Роман Матвійців.

Такі дії можуть призвести до екологічної катастрофи та навіть знищити деякі села на Стрийщині. Мешканці Стрийського району вимагають, щоб припинили видавати будь-які дозволи на роботу пов'язану з видобутком піщано-гравійної суміші чи проведення русло-регулювальних робіт у Стрийському районі без належного громадського обговорення. До очільника області Олександра Ганущина звертались із вимогою якнайшвидше припинити незаконний бізнес на річці Стрий.

З початку минулого року на Стрийщині намагаються зупинити грабіжницький видобуток піщано-гравійної суміші з дна річки в районі Піщано-Ходовицького родовища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #екологія #бізнес

Коментарі

Оголошення
live comments feed...