• Головна
  • Безпритульні тварини: вбивство чи захист?
10:38, 8 травня 2018 р.

Безпритульні тварини: вбивство чи захист?

Безпритульні тварини: вбивство чи захист?

Вчора, 7 травня, відбулась зустріч громадських активістів Стрия, на якій обговорювали долю безпритульних тварин. 

Тема безпритульних тварин є болючою для кожного міста, села, району. Кожного дня на вулицях ми зустрічаємо тварин, які не мають домівки. Не можливо точно сказати скільки тварин є безпритульними в Україні на даний момент. Одною з головних причин чому на вулицях так багато тварин - відсутність законодавства, яке могло б регулювати ці процеси і не дозволяло людям робити аморальні вчинки стосовно тварин.

Останнім часом в Стрию все частіше трапляються випадки вбивства (отравлення) тварин, адже вони шкодять людям. Щоб уникнути таких жорстоких вчинків, активісти Стрия вирішили об'єднатись. 

На порядку денному був розгляд питань, які стосувались безпритульних собак та котів. На обговорені піднімалось питання, де перебути тварин після кастрування. Активісти виголошували свої варіанти територій, де можна було б організувати приміщення для собак та котів. На поточний тиждень основним завданням активістів є пошук та огляд територій, які могли б підійти.

Ми вирішили дізнатись краще, хто ж є організатором, ініціатором створення таких зустрічей, та яка мета зібрань. Як зазначив Євген Бармінов: "Ініціатор основний це Юра Левицький, Євген Бармінов, депутат міської ради Поврозник Андрій, наш кінолог стрийський Володимир Фігура, Тарас Гучко лікар-ветеринар зі Стрия. Це основна така група ініціативна. Люди які зацікавлені в цій роботі". Поштовхом до створення групи стала жорстоке поводження з безпритульними тваринами. "Ця тема давно болюча в місті ми бачимо скільки безпритульних тварин гуляє. Є випадки що когось погризли, то навпаки хтось собаку отравив. Ми хочемо організуватись і навести порядок з цими тваринами, щоб не було проблеми і в тварин, і в наших людей".

Що ж до частоти таких зустрічей, то все буде відбуватись  по потребі. Зараз у групи друга зустріч, на якій будуть вирішувати питання, що виникли.Евген Бармінов повідомив: "Дальше створення громадської організації на меті, знайти кошти в області, з міського бюджету. По мірі надходження якихось організаційних питань будемо зустрічатись".

Метою активістів є створення громадської організації, яка зможе займатись безпритульними тваринами. Про це сказав один із співорганізаторів: "Головна мета - це знайти кошти, в першу чергу створити громадську організацію. Ми вирішили, що ми будемо діяти на підставі якогось статуту створення громадської організації. Першочергових задач багато тому, що все починається з нуля практично тому, що ніхто нічого не робив, крім того, що виловлював тварин, знищував їх. Зараз треба приміщення для перетримки тварин, тобто виловити тварину безпритульну, стерилізацію зробити, прививки зробити і перетримати після операції, потім випустити її на волю. Дальше вже які плани будуть будемо дивитись, але поки що основне це приміщення, щоб місто, чи район, чи область виділили нам місце для цього, де ми могли б створити отакий пункт перетримки тварин".

Як добре, що в Стрию знайшлись люди, яким не байдужа доля тварин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #безпритульнітварини

Коментарі

Оголошення
live comments feed...