• Головна
  • На Стрийщині мають намір облаштувати поліцейські станції на територіях громад
10:24, 9 травня 2018 р.

На Стрийщині мають намір облаштувати поліцейські станції на територіях громад

На Стрийщині мають намір облаштувати поліцейські станції на територіях громад

Керівництво відділу поліції та Грабовецької об'єднаної територіальної громади обговорили комплекс заходів, спрямованих на належне матеріально-технічне забезпечення дільничих офіцерів.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Начальник Стрийського відділу поліції полковник Іван Малиш, начальник відділу превенції майор Андрій Федевич та очільник Грабовецької ОТГ Богдан Барабаш обговорили питання щодо надання та облаштування приміщення для поліцейської станції. Це б полегшило офіцерам поліції виконувати обов'язки із забезпечення правопорядку на території ОТГ.

Керівник поліції Стрийщини повідомив, що головне завдання дільничого офіцера поліції — бути надійним помічником громадян, завжди бути біля людей, яким потрібна допомога та підтримка, запобігати насильство у сім'ях, запобігати та розкривати злочини та виконувати інші завдання

Якщо буде створено поліцейські станції та їх буде належно матеріально-технічно забезпечено, то ОТГ зможуть надалі клопотати про збільшення складу дільничих офіцерів поліції, які обслуговують об'єднану громаду. 

Богдан Барабаш, голова ОТГ, повідомив, що громада зацікавлена у тісній співпраці з правоохоронцями, тому на сесії обов'язково розглянуть питання щодо виділення службового приміщення для дільничого офіцера поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #ОТГ #поліція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...