• Головна
  • На Стрийщині вирішують проблему незавершеного будівництва
16:19, 9 травня 2018 р.

На Стрийщині вирішують проблему незавершеного будівництва

На Стрийщині вирішують проблему незавершеного будівництва

8 травня відбулось засідання робочої групи щодо розв'язання проблем незавершеного будівництва на території Стрийського району.

Про це повідомляє прес-служба Стрийської РДА.

На засіданні були заступник голови Стрийської РДА Любомир Кащук, начальник містобудівної політики департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА Михайло Політило, представники відповідних галузевих департаментів Львівської ОДА, керівники структурних підрозділів РДА, представники дозвільних і контролюючих служб та замовники будівництва.

Любомир Кащук зазначив: “Дана зустріч зумовлена вирішенням питань, що стосуються незавершених будівництв на Стрийщині. Завершення об'єктів, які були розпочаті ще в 90-их роках і по сьогоднішній день не завершені є важливим аспектом для покращення рівня соціально-економічного розвитку нашого району”.

Михайло Політило, керівник робочої групи, окреслив основні напрямки роботи для врегулювання питання стану незавершеного будівництва у районі.

За підсумками засідання прийняли відповідні рішення. Після наради робоча група оглянула незавершені об'єкти на території району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #будівництво

Коментарі

Оголошення
live comments feed...