• Головна
  • На Стрийщині мають намір реалізувати Концепцію “Нової української школи”
14:08, 15 травня 2018 р.

На Стрийщині мають намір реалізувати Концепцію “Нової української школи”

На Стрийщині мають намір реалізувати Концепцію “Нової української школи”

14 травня у Стрийській РДА відбулась нарада щодо запровадження Концепції “Нової української школи”.

Про це повідомляє прес-служба Стрийської РДА.

Нарада відбувалась за участю голови Стрийської РДА Василя Зубрицького, начальника відділу освіти Миколи Пищика, першого заступника голови РДА Любомира Кащука, профільного заступника голови РДА Оксани Мелень, начальника фінансового управління РДА Наталії Меленик та головного спеціаліста управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Мар'яна Думи. Під час наради обговорили актуальні завдання реформування освітньої системи району.

Микола Пищик проаналізував процес виконання заходів щодо запровадження нового Закону України “Про освіту”. Зосередили увагу на створенні нового освітнього середовища з новими партами, комп'ютерною та оргтехнікою, дидактичними матеріалами та інше. Зміни мають бути у 1-х класах з наступного навчального року. Кошти на реалізацію даної реформи виділені з державного бюджету.

Також на нараді обговорили реалізацію мікропроектів, які в 2018 році стали переможцями. Василь Зубрицький зазначив, що переможці конкурсу можуть приступати до реалізації проектів, якісно готуючи проектно-кошторисну документацію та отримувати експертні звіти, оголошувати конкурси на проведення закупівельних робіт, підписувати відповідні угоди.

Цього року на Стрийщині реалізовуватимуть 17 мікропроектів місцевого розвитку в галузі освіти, які стали переможцями обласного конкурсу у 2018 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #новаукраїнськашкола

Коментарі

Оголошення
live comments feed...