На Львівщині узгодили Стратегію для розвитку малого та середнього бізнесу

На Львівщині узгодили Стратегію для розвитку малого та середнього бізнесу

15 травня депутати Львівської обласної ради затвердили Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області на період 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Метою є стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) Львівської області, що буде сприяти зростанню внеску МСП до соціально-економічного розвитку регіону. Роман Филипів, директор департаменту економічної політики Львівської ОДА, зазначив: “Це, в першу чергу, допоможе об'єднаним територіальним громадам та територіальним одиницям оптимально використовувати фінансові та інші види ресурсів та, як наслідок, досягнути високих економічних показників розвитку. Результатом виконання Стратегії повинно стати досягнення низки кількісних індикаторів, які дадуть змогу оцінити ефективність регіональної політики МСП”.

У Львівській області можна виділити такі перспективні галузеві кластери: легкої промисловості; інформаційно-комунікаційних технологій; паперового виробництва та поліграфії; деревообробки та меблевого виробництва; харчової промисловості; машинобудування; енергоефективності та відновлювальної енергетики Львівщини; сільськогосподарський та туристичний.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина МСП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі