• Головна
  • Яке майбутнє в Палацу Марисі у Стрию
17:22, 21 травня 2018 р.

Яке майбутнє в Палацу Марисі у Стрию

У Стрию пройшло громадське обговорення детального плану території разом з його розглядом містобудівною радою.

На порядку денному було обговорення детальних планів територій на проспекті Чорновола 22-24 для будівництва гаражу, та по вул. Коновальця, поряд з будинком №1, для будівництва обслуговування адміністративної будівлі Стрийської міжрайонної прокуратури. 

Надання дозволу на розроблення детального плану територій було прийнято у 2013 році рішенням сесії, які дали дозвіл на розроблення детального плану територій прокуратурі Львівської області на території міста Стрия на вул. Коновальця поряд з будинком №1. Орієнтована площа 0,07 га для будівництва та обслуговування адміністративної будівлі Стрийської міжрайонної прокуратури.

Громадськість цікавило питання: як можна розробляти забудову території, яка знаходиться під об'єктом зареєстрованої архітектурної спадщини та має охоронний номер? Обговорення цього питання тривало протягом всієї зустрічі. Члени містобудівної ради говорили про те, що у 2013 році цю територію було затверджено сесією.

У документах по охоронні пам'яток, який був розроблений 1992 році, є карта охоронних зон кожного об'єкту, а тому громадські активісти вважають, що слід залишити цей об'єкт недоторканним. 

Замовники подадуть цей проект в департамент архітектури містобудування, де його розглянуть і винесуть свої пропозиції. Після цього містобудівна рада вирішить, що робити з цією територією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #обговорення #громадськість

Коментарі

Оголошення
live comments feed...