• Головна
  • На Львівщині створили Координаційну раду учасників АТО
14:52, 23 травня 2018 р.

На Львівщині створили Координаційну раду учасників АТО

В області створили Координаційну раду учасників бойових дій.

На Львівщини представили створення і план дій Координаційної ради учасників бойових дій Львівщини. Раду утворили за ініціативи громадських організацій учасників АТО для комплексного вирішення проблем учасників бойових дій, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Метою Координаційної ради учасників бойових дій є сформування єдиної консолідованої позиції щодо найгостріших проблем учасників АТО, налагодження ефективного взаємозв'язку з органами влади з питань захисту, реалізація законних прав та інтересів учасників бойових дій і їх сімей, підвищиння ефективності участі учасників бойових дій у здійсненні громадського контролю за проведенням структурних реформ у державі.

До складу Координаційної ради входять 13 організацій. Заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук зазначила: “У нас має бути взаємодія у вирішенні проблеми. Окрім того, я хочу, щоб ми разом із вами долучились до патріотичного виховання нашої молоді. Адже те, що зможете розповісти їм ви, люди, які захищали нашу державу і їх буде неодмінно почуто”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...