• Головна
  • У Стрию Микола Магас представив оригінальну виставку книг
16:39, 23 травня 2018 р.

У Стрию Микола Магас представив оригінальну виставку книг

У Стрию відбулось відкриття оригінальної виставки української літератури. Ця виставка підтверджує думку про те, що така література формувала нашу націю, те покоління, яке боролось. Виставка має назву “Щоб не м'якла кисть національної тверді”. 

Автором виставки є пан Микола Магас. Справою його життя є любов до книги, яка зародилась ще в часи, коли за такі речі могли покарати.

Почав свій виступ пан Микола з розповіді про День Героя. Він розказав чому сьогодні ми вшановуємо героїв, історію започаткування свята. Також Микола Магас розповідав історії зі свого життя, які пов'язані з книгами. Розказував чоловік і про заборону читати літературу, і про те як дома, щоб ніхто не бачив і не знав, він сам читав.

Як зазначає сам пан Микола, він сам напросився на виставку. Сам напрошувався у школи, щоб розказати про те, що треба шанувати героїв, які загинули за волю України, щоб пам'ять про них ніколи не згасала.

Книги, які представлені на виставці є унікальні, оскільки їхніх перевидань немає, а деякі з них вже не можливо відкрити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #книга

Коментарі

Оголошення
live comments feed...