• Головна
  • Які кошти будуть отримувати аграрії за утримання молодняку?
16:27, 29 травня 2018 р.

Які кошти будуть отримувати аграрії за утримання молодняку?

Які кошти будуть отримувати аграрії за утримання молодняку?

В області завершився перший етап прийняття документів на дотацію за утримання молодняку великої рогатої худоби.

Другий етап триватиме до 1 вересня, повідомляє прес-служба ЛОДА. У Львівській області прийняли документи від 125 фізичних осіб, які утримують 191 голову молодняку. Загальна сума дотації складає 306,6 тисячі гривень. 

Щоб отримати дотації необхідно подати документи до місцевого самоврядування: копію паспортів ВРХ (якщо на утриманні більше ніж 10 голів молодняку — то необхідно подати витяг з Єдиного державного реєстру тварин, виданий Агентсвом з ідентифікації), копію паспорта власника тварин, копію довідки про рахунок у банку, копію ідентифікаційного коду власника тварин.

Дотацію надають за кожні 4 місяці утримання молодняку: за досягнення віку 4 місяці — 300 гривень за голову, 8 місяці — 700 гривень, 12 місяців — 1500 гривень. Кожен власник може отримати 2500 гривень за молодняк, який має 12 місяців.

Як зазначалось раніше, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва” дотація надаватиметься особам, які утримують зареєстрований молодняк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #ВРХ #молодняк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...