• Головна
  • Палацу Марисі у Стрию бути чи не бути?
15:07, 30 травня 2018 р.

Палацу Марисі у Стрию бути чи не бути?

Палацу Марисі у Стрию бути чи не бути?

Продовжуючи тему будівництва на території Палацу Марисі у центрі міста Стрий, варто дізнатись думку інших представників комісії, зокрема головного спеціаліста відділу приватизації міським комунальним майном, представників прокуратури та начальника відділу архітектури та містобудування.

Андрушків Ольга, головний спеціаліст відділу приватизації управління міським комунальним майном Стрийського виконкому, зазначила: “Дана земельна ділянка кадастрового номера немає і де проходять межі не знаємо. На даній земельній ділянці знаходиться об'єкт державної форми власності, а отже і земельна ділянка перебуває у державній формі власності. Поки вищі структури державних органів не звернуться до нас про виготовлення проекту відведеного під дану будівлю на земельну ділянку, ми не можемо говорити про земельні ділянки і щось вимагати про обмеження”.

Також на нараді заслухали звернення представника прокуратури, який зазначив: “Яка необхідність в будівництві окремої споруди? В Стрию завжди була районна і міська прокуратура. На даний час ми функціонуємо в двох приміщеннях. Це єдина прокуратура, яка знаходиться у двох приміщеннях.” Щоб уникнути непорозумінь, скарг людей про небажання приймати громадян, Стрийська прокуратура вже декілька років потребує нового приміщення.

Під кінець обговорення Андрій Поврозник зазначив: “Ми зобов'язані, розглядаючи зараз цей детальний план, врахувати відповідає чи не відповідає, висунути відповідні зауваження розробнику до цього детального плану, якщо вони є і якщо вони обгрунтовані. Відповідно зобов'язавши цього розробника врахувати ці зауваження та представити план з врахованими зауваженнями”.

Підбиваючи підсумки Марина Дребот, заступник голови ради, начальник відділу архітектури та містобудування, зазначила: “Замовники подали цей проект на розгляд Департаменту архітектури і містобудування. Відділ архітектури розгляне і винесе свої пропозиції, які є охоронні зони від одної пам'ятки до іншої. І тоді ми подивимось чи взагалі можливо цю територію використовувати”.

Як зазначалось раніше, у Стрию пройшло громадське обговорення детального плану території разом з його розглядом містобудівною радою. Активісти вважають, що не можна розробляти план забудови території, яка знаходиться під об'єктом зареєстрованої архітектурної спадщини та має охоронний номер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #ПалацМарисі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...