• Головна
  • Стриян закликають підписати петицію щодо фінансування закладів освіти
18:21, 5 червня 2018 р.

Стриян закликають підписати петицію щодо фінансування закладів освіти

Стриян закликають підписати петицію щодо фінансування закладів освіти

На сайті Стрийської міської ради створено розділ про фінансування закладів освіти із зазначенням джерел надходження коштів та звітності про витрати.

У петиції громадяни просять керівництво міста забезпечити виконання Закону України “ Про освіту” (п. 2 ст. 66): створити на сайті Стрийської міської ради розділ, де буде оприлюднено офіційну звітність про всі отриманні та використані кошти кожним закладом освіти м. Стрия, а також перелік і вартість товарів, робіт, послуг, спрямованих на потреби кожного закладу та інші видатки у сфері освіти. Також мешканці Стрия просять відкрити для кожного закладу освіти окремий благодійний рахунок. Це потрібно для того, щоб батьки чи спонсори могли перерахувати кошти на потреби певного закладу.

Автором позиції виступає Козик Надія. На сьогодні петицію підписали 61 людина зі 150 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 32 дні.

Зазначимо, мешканці Стрия обурені інформацією про фінансування. Зокрема підписників групи Підслухано в Стрию обурила інформація про те, що для садочка №21 “Коник-Стрибунець” було виділено аж 5 тисяч гривень на поточний рік. Про те, як зазначає одна з активісток на заклади освіти було виділено 3,5 млн грн, а на тротуари, дороги більше як 20 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #петиція #фінансування
Останні новини
Оголошення
live comments feed...