Ремонт тротуарів у Стрию. Фото

Продовжуючи тему ремонту тротуарів, зазначимо, що стрияни обурені ремонтом, який проходить на вулиці Шевченка.

Як зазначалось раніше, на вулиці Шевченка роблять ремонт тротуару. Минулого тижня ремонт тротуарів розпочали на вулиці Крушельницької. “Розрили одну сторону потім протилежну. І так все стоїть. Пройти окрім як по проїжджій частині дороги нема як. На вулиці Коперника ремонт дороги і тротуару бачили ще напевно за польського пана”, - зазначають підписники групи Підслухано у Стрию у Фейсбук. 

Стрияни обурені таким станом речей: “У нашої влади є на все гроші тільки немає грошей на міську поліклініку і лікарню”. Мешканців міста цікавить, чому не проводять ремонти на вулицях Сколівська та С. Бандери.

На вулиці 1-го Листопада 9, не перший рік немає внутрішньо дворового покриття. Але як зазначають на відновлення асфальтного покриття внутрішньо дворових проїздів по вул. 1-го Листопада 9, 9а, 9б (капітальний ремонт, коригування) виділено 480 тисяч гривень.

На вулиці Кривій минулого року перерили дорогу і так залишили. Люди змушені ходити по дорозі.

Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-1 Вулиця 1-го Листопада
Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-3
Вулиця С. Бандери Вулиця С. Бандери Вулиця С. Бандери Вулиця С. Бандери
Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-8
Вулиця Чайківського Вулиця Чайківського Вулиця С. Крушельницької Вулиця С. Крушельницької
Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-13 Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-14 Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-15 Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-16 Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-17 Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-18 Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-19 Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-20 Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-21 Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-22 Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-23 Ремонт тротуарів у Стрию. Фото, фото-24
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина тротуари
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі