• Головна
  • На Стрийщині створять нові територіальні громади
10:50, 12 червня 2018 р.

На Стрийщині створять нові територіальні громади

На Стрийщині створять нові територіальні громади

На Стрийщині мають намір створити три територіальні громади (ТГ) — Моршинську, Стрийську міську та Стрийську сільську об'єднану ТГ.

Про це заявили на прес-конференції “Знищення місцевого самоврядування: сміттєва блокада Золочева та контроль ЛОДА над ОТГ”.

Громади, які вже затверджені та працюють кілька років будуть скасовані.

Депутат Львівської обласної ради Тетяна Письменна зазначає, що Грабовецьку об'єднану громаду хочуть включити у перспективний план щодо створення великої сільської громади, хоч вона працює кілька років і є перспективною. Підставою для такого перерозподілу території став завод “Леоні”, який там розташований.

“Очільники області вирішили об'єднати велику сільську громаду (59 тисяч населення) довкола міста, яке також має 59 тисяч населення, лишень тому, що там є велике підприємство. Чи можна прив'язати громаду до одного виробничого комплексу? Категорично — ні”, - вважає Тетяна Письменна.

Мешканці Стрийщини ніяк не реагують на рішення обласних чиновників, адже представників району на жодній депутатській комісії не було, повідомляє DailyLviv.com.

Як зазначалось раніше, на Львівщині закликають до утворення територіальних громад. Закон про приєднання громад сіл та селищ до громад міст обласного значення позитивно вплине на процес утворення громад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #ОТГ
Останні новини
Оголошення
live comments feed...