Стриян закликають відмовитись від цирків з тваринами

Стриян закликають відмовитись від цирків з тваринами, Ілона Стародубцева

Активісти правоохоронної ініціативи “Екологічна Платформа” звертаються до Стрийської міської ради з вимогою заборонити в'їзд пересувних цирків з тваринами на територію Стрия, підписавши петицію.

Таку заборону вже прийняли міста Київ, Дніпро, Черкаси, Івано-Франківськ, Ужгород, Рівне, Луцьк, Кам’янське, Ірпінь, Ковель, Канів, Богородчани, Бориспіль, Боярка та Дрогобич. 

Серед них може бути місто Стрий.  У петиції, яку подали громадські активісти наведені причини, через які варто відмовитись від такого роду розваг: загроза для життя людей, створюються нездорові уявлення про експлуатацію тварин, циркові тварини все життя проживають в неволі.

"До того ж, використання тварин в циркових виставах супроводжується систематичними порушеннями закону. Порушується Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження», який забороняє створення пересувних звіринців і дресирування тварин із застосуванням насилля. Також пересувні цирки з тваринами не відповідають нормам наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 429 «Про затвердження Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах», - зазначається у петиції.

Близько 50 країн світу відмовились від цирків з тваринами.

Петицію було створено 13 червня. На сьогодні проголосувало 25 осіб. 

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина петиція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі