Як команда ветеранів Стрийського району перемогла у міжнародному турнірі з міні футболу, Ілона Стародубцева

17 червня на штучному майданчику в селі Лисовичі відбувся міжнародний турнір з міні-футболу серед ветеранів.

У змаганнях взяли участь 8 команд ветеранів, які були розподілені на дві групи: І група — Стрийський район (9 очок), МФК “Енергетик” (Добротвір, 6 очок), МФК “Карпати” (Верхнє Синьовидне, 1 очко), Лисовичі (1 очко); ІІ група — Полонія (Перемишль, Польща, 9 очок), Мостиська (6 очок), Стрий (1 очко), Угерсько (1 очко).

За третє місце боролись МФК “Енергетик” (Добротвір) та команда Мостиська. Перемогу здобула команда з Добротвору. У фіналі збірна Стрийського району перемогла МФК “Полонія” (Перемишль) з рахунком 5:2.

Переможець, призери та команди, які посіли місця з 4 по 6 отримали з рук голови Стрийського ВФСТ “Колос” АПК України Любомира Ворка кубки, а кращі гравці у командах — Роман Славич, Артур Джедіс, Віктор Мойсов, Олег Клебко, Ігор Брікнер, Іван Кухар, Роман Галечко грамоти та сувеніри, зазначає Михайло Олійник на своїй сторінці у соціальній мережі. Крім того, найстаршому гравцю турніру — Василю Тарнавському (62 роки) вручили грамоту та авторські книги про стрийський футбол.

Організаторами турніру виступили Стрийська районна рада, Стрийська РДА, Стрийська ВФСТ “Колос”, АПК України, ветерани футболу — Михайло Тижбір та Ігор Пак.

Зазначимо, нещодавно відбувся регіональний турнір з міні футболу, де команда Стрийського району посіла 3 місце.