• Головна
  • Пенсійний фонд пропонує новий вид надання інформації
14:25, 19 червня 2018 р.

Пенсійний фонд пропонує новий вид надання інформації

Пенсійний фонд пропонує новий вид надання інформації

Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн-сервіс для громадян смс-інформування.

Тепер всі пенсіонери, які хочуть отримати повідомлення в такий спосіб, зможуть завдяки засобам мобільного зв'язку дізнатись про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної для пенсій та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, а застраховані особи — зможуть довідатись про сплату страхових внесків. За допомогою смс-повідомлень пенсіонерам, за потреби, будуть надсилати запрошення відвідати орган Пенсійного фонду України, щоб підтвердити або з'ясувати необхідні дані.

Всі охочі пенсіонери та застраховані особи можуть звернутись до Стрийського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за адресою місто Стрий, вулиця Олесницького, 4 (І поверх). Там вони зможуть надати відповідні контактні дані мобільного зв'язку та згоду на отримання смс-повідомлень.

Особи, які використовують послуги Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою електронного цифрового підпису, зможуть замовити послугу на порталі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #ПФУ
Останні новини
Оголошення
live comments feed...