• Головна
  • Як ФК “Скала” бореться з корупцією в українському футболі
10:13, 20 червня 2018 р.

Як ФК “Скала” бореться з корупцією в українському футболі

18 червня президент ФК “Скали” Стрий поспілкувався з президентом ПФЛ України Сергієм Макаровим щодо корупції в українському футболі.

На офіційному сайті ФК “Скали” опублікували звернення Миколи Кмітя, у якому він зазначає, що корупція, договірні матчі, арбітраж дальше залишаються у футболі. “Наші неодноразові заяви на цю тему – проігноровані і залишилися без відповіді. У такому розвитку подій я не бачу сенсу й надалі фінансувати професійний футбол і брати участь у змаганнях під егідою ПФЛ України. Окреме «дякую» хочу висловити й керівництву УПЛ, яке щороку отримує внески за участь і суддівство від клубів у розмірі 370 тисяч гривень, хоча й отримує значні кошти від УЄФА на розвиток дитячо-юнацького футболу в Україні, і яке не включило нашу юніорську команду до числа представників чемпіонату України серед команд U-19 на найближчий сезон, проігнорувавши, тим самим, спортивний принцип, адже «Скала» закінчила сезон, що минув на 11-му місці серед 14 команд” - зазначив президент ФК “Скали”.

Тепер “Скала” буде зосереджена лише на розвитку клубної Академії футболу і буде займатись підготовкою юних футболістів. Звернувся Микола Кміть і до представників бізнесових кіл Стрия, можливо вони вірять у майбутнє українського футболу і зможуть плідно співпрацювати з керівництвом міста та району.

Зазначимо, три вікові представники “Скали” потрапили до фінальних турнірів у своїх вікових групах.

Читайте також: Що буде з футбольним клубом “Скала”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #футбол #Скала
Останні новини
Оголошення
live comments feed...