• Головна
  • На Стрийщині продовжують виплачувати заробітну плату меншу встановленого мінімуму
16:45, 22 червня 2018 р.

На Стрийщині продовжують виплачувати заробітну плату меншу встановленого мінімуму

21 червня у Стрийській РДА пройшло засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні були суб'єкти господарювання, які у квітні 2018 року виплатили заробітну плату найманим працівникам меншу ніж встановлений мінімум 3723 грн та ті, хто сплатив нульові або мінімальні розміри акцизного податку.

На засіданні начальника управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Галина Чорна наголосила про дотримання вимог чинного законодавства в частині оплати праці. Також вона зосередила увагу на питанні підвищення заробітної плати до 4200 гривень

Марія Гучко, головний державний інспектор провела роз'яснювальну роботу з роботодавцями. Вона наголосила на дотриманні законодавства у сфері зайнятості та оплати праці, на посилені відповідальності роботодавців за допущення працівників до роботи без оформлення трудових відносин, на дотриманні мінімальних гарантій в оплаті праці, міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень та надала відповідні рекомендації відповідно до яких потрібно виправити ситуацію, яка склалась.

Читайте також: Які права та обов'язки мають неповнолітні працівники?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #мінімальназаробітнаплата
Останні новини
Оголошення
live comments feed...