• Головна
  • Суд оштрафував стрийське підприємство на 140 млн гривень
11:39, 25 червня 2018 р.

Суд оштрафував стрийське підприємство на 140 млн гривень

Суд оштрафував стрийське підприємство на 140 млн гривень

Суд зобов'язав “Стрийський вагоноремонтний завод” сплатити 140 млн грн через заниження доходів при безоплатному отриманні основних засобів.

Про це повідомляє Спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального головного управління ДФС.

“ Окружний адміністративний суд м. Києва у справі за позовом ДП “Стрийський вагоноремонтний завод” щодо оскарження податкових повідомлень-рішень Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС на загальну суму 140 млн гривень, виніс рішення на користь Офісу великих платників податків ДФС”, - зазначається у повідомлені.

Суд підтвердив, що підприємство порушило норми Податкового кодексу України, коли занизило дохід у сумі, яка дорівнює сумі амортизації відповідних активів у момент нарахування такої амортизації за основні засоби, які були отримані безоплатно.

ДП “Стрийському вагоноремонтному заводу” було передано руховий склад (зерновози, вагони-думпкари, платформи) безоплатно, згідно з наказом Укрзалізниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #штраф
Останні новини
Оголошення
live comments feed...