Як стрияни стали віце-чемпіонами Львівщини

Як стрияни стали віце-чемпіонами Львівщини, Ілона Стародубцева

Збірна ДЮСШ (Стрий) стала віце-чемпіоном Львівщини 2018 року.

З 14 по 15 червня, на футбольному полі центрального міського стадіону “Сокіл” відбувся фінальний етап чемпіонату Львівщини серед ДЮСШ 2002-2003 року народження.

У змаганнях взяли участь 8 юнацьких команд, які були поділені у дві групи: І група — ДЮСШ (Стрий), СДЮШОР (Львів), ДЮСШ (Радехів), ДЮСШ (Самбір); ІІ група — ДЮСШ “Янтар” (Новояворівськ), ДЮСШ (Миколаїв), ДЮСШ (Мостиськ), ДЮСШ (Золочів).

Команди, які посіли у своїх групах перші місця виходили у фінал, а команди які посіли другі місця змагались за третє місце.

Стрияни перемогли СДЮШОР (Львів) та ДЮСШ (Самбір) з рахунком 2:1, та поступились Радехову з таким самим рахунком. ДЮСШ (Стрий) посіли перше місце у своїй групі. У фіналі команди показали видовищний футбол. Новояворівські футболісти змогли забити три м'ячі, стрияни на це відповіли одним забитим голом.

Таким чином, ДЮСШ (Стрий) стали віце-чемпіонами. Стриянин Сергій Михайленко був визнаний кращим захисником чемпіонату.

Переможець та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами, а кращі гравці по номінаціях — дипломами, зазначає Михайло Олійник.