На Стрийщині пройшов турнір пам'яті В'ячеслава Маврова з міні-футболу

На Стрийщині пройшов турнір пам'яті В'ячеслава Маврова з міні-футболу, Ілона Стародубцева

23 червня на майданчику Стрийської ДЮСШ відбувся регіональний турнір з міні-футболу серед ветеранів присвячений пам'яті футболіста, тренера В'ячеслава Георгійовича Маврова.

На церемонії відкриття усіх учасників привітали дружина та син футболіста.

У турнірі взяли участь 4 команди ветеранів: Стрий-1, Стрий-2, Калуш та Жидачів, які за коловою системою визначили переможця та призерів цьогорічного турніру, повідомляє Михайло Олійник. Два тайми тривали по 10 хв. Стрий-2 програв Калушу 1:5, Стрий-1 — Жидачів 0:0, Калуш — Жидачів 0:0, Стрий-1 — Стрий-2 7:2, Стрий-1 — Калуш 1:1, Стрий-2 — Жидачів 2:3. У підсумку команди Стрий-1, Калуш, Жидачів набрали однакову кількість очок — 5, але за різницею забитих та пропущених м'ячів перемогла команда Стрия. Переможців та призерів нагородили кубками та грамотами. Всі присутні зробили фото на пам'ять про турнір.

Нагадаємо, Мавров В'ячеслав Георгійович народився в м. Коркіно, згодом переїхав до Стрия. Свого часу виступав за ФК “Авангард” (Стрий), ФК “Скала” (Стрий), ФК “Карпати” (Кросно, Польща). Тренував ФОК “Газовик-Скала” (Стрий), ФК “Львів”, ФК “Оболонь” (Київ), ФК “Металург” (Запоріжжя) ФК “Нива” (Тернопіль), молодіжну збірну України (U-21).