• Головна
  • Замість Громадських слухань відбулись збори МККП і ТзОВ «Комунальник-1»
ВАЖЛИВО!
23:34, 27 червня 2018 р.

Замість Громадських слухань відбулись збори МККП і ТзОВ «Комунальник-1»

ВАЖЛИВО!
Замість Громадських слухань відбулись збори МККП і ТзОВ «Комунальник-1»

Замість Громадських слухань відбулись збори МККП і ТзОВ «Комунальник-1»

Сьогодні о 15 год у Народному домі мали відбутись громадські слухання відносно підняття тарифуна вивезення сміття ТзОВ «Комунальник-1». Зареєстровано 110 жителів міста Стрия, які мали право голосу на даних громадських слуханнях. Були присутні перший заступник міського голови Маланій Р. Д. та Васькович В. І.Також були присутні громадські активісти та представники громадських організацій.

Після обрання лічильної комісії, голови та секретаря мали б розпочатись самі громадські слухання. Але мікрофон взяли міські активісти і заявили, що дані громадські слухання потрібно вважати такими, що не відбулися, бо проводяться з порушенням Положення про громадські слухання в місті Стрий Львівської області, затвердженого рішенням сесії Стрийської міської ради № 676 від 23.06.2015 р., а саме:

- на офіційному веб-сайті Стрийської міськради у розділі «Звернення громадян» (підрозділ «Громадські слухання») не були розміщені інформаційні повідомлення про організацію та проведення громадських слухань, на сайті відсутня будь-яка інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань, їх ініціатора, предмет, а також - де, в які дні та години члени громади можуть ознайомитися з матеріалами громадських слухань у приміщенні ради чи іншому пристосованому для цього приміщенні. Також вищевказані слухання призначені на робочий час робочого дня – 15 год. середи, 27 червня, що є порушенням п.3 ст.10 Положення. Крім того, по списку зареєстрованих громадян зі 110 чоловік 65 були працівниками МККП, що порушує п.2 ст. 26 вищезгаданого Положення, а саме: “кількість посадових чи службових осіб органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ, організацій або юридичних осіб, діяльність яких є предметом громадських слухань, перевищує 50 відсотків учасників слухань, які мають право голосу”.

Не зважаючи на думку активістів, які покинули залу слухань, п. Васькович В. І. сказав, що слухання потрібно провести. Після чого, незважаючи на те, що громадські слухання вже вважались такими, що не відбулись, практично всі присутні (90% працівників МККП та Тзов “Комунальник-1”) проголосували за підняття тарифів.

Ось така в нас стрийська демократія.

Деталі можете переглянути на відео.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Дуже задоволені
4,5%
Може бути...
13,6%
Не задоволені
13,6%
Це жахливо!
63,6%
Мені байдуже
4,5%
#245 #новиниСтрия #Стрийськіновини #Стрий #Васькович #Шрамовят #Маланій #сміття #сміттєзвалище
Останні новини
Оголошення
live comments feed...