Для дітей учасників АТО та військовослужбовців організували вишкільні табори

Для дітей учасників АТО та військовослужбовців організували вишкільні табори

ЛОМГО «Українська молодь - Христові» з підтримкою департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА провела два заходи: християнський військово-вишкільний табір «Захисник» і літній наметовий вишкільний відпочинковий табір "Дивоцвіт", учасниками яких були діти атовців , військовослужбовців і молодь, яку зацікавили табори з цією тематикою, всього 50 дітей з 7 областей України.

Отець Ростислав Височан військовий капелан, комендант табору "Захисник" вважає, що такий табір є певною системою у духовно-патріотичному вихованні молоді. Саме наголос на духовному аспекті доповнює звичну програму патріотичного виховання.

"Дивоцвіт" - це християнський табір для дітей і молоді Львівщини, в якому були молитовні групи, тренінги, лекції які проводили священники. Також учасники табору ходили на гору Писана, Тростян, проходили майстер-класи з розпису по склі, декупажу, пап"є-маше, виготовлення гіпсових масок, плетіння чоток, фітодизайну, слухали гутірки з літургіки, біоетики, дивились художні фільми, і відпочивали біля ватри ввечері.

Читате також: Ремонт школи у Нижній Лукавиці

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 вишкіл військовийвишкіл.табір дітиатовців
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі