Батьки не зобов'язані купувати друковані зошити та мають право впливати на вибір шкільної форми, - міністр освіти і науки

Батьки не зобов'язані купувати друковані зошити та мають право впливати на вибір шкільної форми, - міністр освіти і науки

Готуючи дітей до школи батьки не зобов’язані купувати додаткові друковані зошити чи інші матеріали, оскільки в школі частіше за все «крутяться різні бізнеси». Про це розповіла міністр освіти і науки України лілія Гриневич.

За її словами, можна писати і в звичайному зошиті, головне, аби був підручник або роздатковий матеріал від вчителя. Вся справа в тому, що навколо навчання крутяться різні бізнеси, стимульовані ззовні для заробляння грошей, заявила міністр.

Окрім цього, батьки мають право вибирати шкільну форму для дітей, оскільки жодна школа не може змусити купувати форму в конкретних виробників. Все повинно відбуватися за домовленістю школи та батьків.

Також міністр порадила батькам вже з середини серпня помалу повертати дітей до звичного шкільного режиму, щоб початок навчального року не став для них стресом. Проте все потрібно робити помірковано, зазначила Лілія Гриневич.

 Читайте також Батьки, не ухиляйтесь від виховання своїх дітей!

Стрий Стрийщина новиниСтрия міністр освіта школа діти літо канікули
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі