На Стрийщині видали 30 кредитів на енергозбереження на 761 тисячу грн

На Стрийщині видали 30 кредитів на енергозбереження на 761 тисячу грн

У межах проекту  "Програми енергозбереження для населення Стрийського району на 2017-2020 роки" зараз відбувається компенсація грошей жителям Стрийщини за кредитами, які були взяті на енергозбереження житла. За І півріччя 2018 року за даною Програмою видано 30 кредитів на суму 761,8 тисяч гривень, з районного бюджету відшкодовано 39, 275 гривень, як повідомляє Стрийська РДА.

У межах реалізації районної Програми, розробили ефективний механізм стимулювання людей щодо енергозберігаючих заходів, суть його у тому, що районний бюджет повертає позичальникам 15% річних, за кредитами взятими на енергозбереження і  впровадження заходів, орієнтованих на використання альтернативних джерел енергії.

Крім цього обласною "Програмою енергозбереження для населення Львівщини на 2016-2020 роки" також передбачено повернення ще 5% за вищезгаданими кредитами для жителів Стрийського району.

Згідно з укладеним Генеральним Договором про співробітництво кредит можна оформити в АТ "Ощадбанк"  і КС "Вигода".

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 енергозбереження кредитзвідшкодуванням
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі