Блаженніший Сятослав у Стрию закликав матерів молитися за дітей

 Блаженніший Сятослав у Стрию закликав матерів молитися за дітей

Вчора, 4 серпня, до Стрия в честь з"їзду восьмої спільноти "Матері у молитві" приїхав Блаженніший Святослав. Разом з владикою Тарасом і єпископом-помічником владики Богданом Патріарх очолив Архиєрейську Літургію. Розважаючи Євангеліє дня, глава УКГЦ пояснив ким є люди у понятті "дитина". Тобто, люди не є слугами,чужими, а синами і дочками Божими.

Блаженніший Святослав  наголосив, що материнська молитва є надзвичайно сильна і важлива, бо без неї немає справжнього глибокої віри християнської родини, немає повноцінної молитви у церкві.

"Молитва мами відкриває небо, молитва мами рятує свою дитину і дає їй ключі до життя вічного", -  сказав Патріарх. Також Блаженніший нагадав, що у сьогоднішній боротьбі України моливи українських матерів огортають дітей на фронті, випрошують кращої долі для них.

Святослав сказав, що Бог є батько, а Церква - матір, та щоб це зрозуміти, матері повинні власним прикладом, молитвою і навчанням вчити своїх дітей.

Вкінці проповіді Патріарх подякував спільноті "Матері в молитві" : - "Сьогодні я прибув до вас дорогі матері, щоби схилити голову і сказати щире спасибі в імені ваших дітей, в імені України. Сьогодні ви помагаєте кожному українцеві зрозуміти ту велику силу Божої любові, скликаєте вогонь Духа Святого на нашу землю і наш український народ. Хочу подякувати вам за те, що пригадуєте ким ми з вами є – дітьми Божими". І всіх присутніх людей попросив молитися спільно, разом, бо то є сильна молитва.

Більш детально тут.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 церква ГлаваУКГЦ УКГЦ БлаженнішийпатріархСвятослав матерівмолитві
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі