Дітей загиблих воїнів АТО переведуть на державне навчання

Дітей загиблих воїнів АТО переведуть на державне навчання

Міністерство освіти повідомляє, що до 18 серпня переводять вступників на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування) з контракту на бюджет.

Є 7 тисяч бюджетних місць, на які учні отримали рекомендації на зарахування, але вирішили вчитись  в інших місцях, і на ці місця будуть переводити пільговиків, перші з них - це діти загиблих воїнів АТО, вони всі повинні вчитись на бюджетному рівні, на решту місць, що залишаться , - будуть переведені інші пільгові категорії (найбільш масова категорія –  особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, далі учасники бойових дій та їхні діти, внутрішньо переміщені особи), як пояснює  гендиректор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

Якщо будуть ще місця, то на них зараховуватимуть вступників спеціальностей, яким надається особлива підтримка, тобто черговики по широкому конкурсу.

Докладний перелік пільгових категорій та умови їх переведення можна переглянути в Спеціальних умовах участі у конкурсному відборі.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 освіта дітиучасниківАТО пільговики бюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі