Чи є сімейний патронат альтернативою виховання дітей?

Чи є сімейний патронат альтернативою виховання дітей?

Вчора 10 серпня, у Стрийському міськрайонному центрі зайнятості працівники Стрийського райцентру соцслужб для сім`ї, дітей та молоді провели тренінг " Сімейний патронат - одна із альтернативних форм виховання дітей" .

На семінар запросили безробітніх жінок, які стоять на обліку у центрі зайнятості. В. о. директора центру ярослава Терленко розказала присутнім про доступні форми виховання дітей - прийомні сім’ї, піклування, опіка. Ці форми дають можливість відчути сімейну атмосферу дітям- сиротам і дітям позбавлених батьківського піклування.

Спеціаліст соціальної роботи Орися Кащин повідомила учасникам семінару нову форму виховання дітей - патронатна сім’я. Також присутнім розповіли  особливості відбору претендентів у патронатні вихователі і особливість їх навчання: у сімейному патронаті послуги надаються вихователями тимчасово (не більше 6-ти місяців на один випадок) і на професійній основі. Для людей, котрі шукають роботу є важливим те, що працюючи у патронатній сім"ї можна отримувати кошти, адже патронатним батькам є гарантована  зарплата, гроші на утримання дитини, стаж і професійний супровід.

Читайте також: Методичні дні у бібліотеках Стрийщини

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 сімейнийпатронат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі