Грабовецька ОТГ матиме "сонячні дерева"

Грабовецька ОТГ матиме "сонячні дерева"

Грабовецька ОТГ розвивається швидко і стрімко у потрібному напрямку, потрапила до книги успіху громад, та визнана однією з переможців конкурсу проектів  рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

 Проект “Сонячні Wi-Fi дерева для якісного і швидкого доступу до Інтернет жителів карпатських сіл”, буде фінансуватись грошима обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанією ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”.  Загальна вартість проекту 252, 5 тисяч гривень, 20% з яких співфінансує Грабовецька ОТГ.

Згідно проекту повинно бути встановлено три конструкції у вигляді дерев, з сонячними панелями LED світильниками, WiFi роутером, USB-портами для підзарядки мобільних пристроїв, динаміків. Також територія біля "дерев" має бути викладена бруківкою, озеленена і встановлені лавки .

Одним із задумів проекту є те, щоб жителі у селах та невеликих містах мали доступ до інтернету. Люди будуть більш інформовані та матимуть змогу переглядати сайти держустанов, не виїжджаючи нікуди робити покупки, займатись інтернет-бізнесом, працювати дистанційно, рекламувати свої садиби для туристів, та безліч інших можливостей.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 Грабовець ОТГ сонячнібатареї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі