У Львівську область постачають газ найнищої якості

У Львівську область постачають газ найнищої якості

Про це повідомляє інтернет видання Leopolis.news .

АТ "Укртрансгаз" , оператор укргазотранспортної системи щомісяця інформує українців про якість газу у областях України. За липень 2018 року неякісний газ дістався жителям Закарпатської, Волинської і Рівненській областям, а найгірший газ в Україні дістався Львівщині.

"Укртрансгаз" час від часу зауважує, що підприємство тільки транспортує природній  газ, його подають у магістральні газопроводи, і немає технічної можливості вплинути на його якість. 

Виявляється, порівняно з іншими регіонами України, під час опалювального сезону якість газу у Львівській області була теж низькою. Але жителі Львівщини платять за низькокалорійний газ таку ж ціну, як і за якісний.

 Середньозважена теплота згоряння природного газу, який подавали українцям в липні 2018 року, становила 8256 ккал/м3 (при нормі ще радянського стандарту 7600 ккал/м3). Інформація про якість природного газу надходить до АТ «Укртрансгаз»  від 65 вимірювальних хімічно-аналітичних лабораторій, які атестовані згідно з вимогами чинного законодавства  та розташовані в різних місцях України на ключових вузлах газотранспортної системи. 

Більш детально читайте тут.

Читайте також: Держава відшкодовує аграріям за придбання насіння с/г рослин

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 газ якістьгазу Львівщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі