Як діє "Рука допомоги" на Стрийщині

Як діє "Рука допомоги" на Стрийщині

Завдяки проекту "Рука допомоги"  малозабезпечені українці і вимушені переселенці економічно активувалися. Кількість бажаючих відкрити власну справу - збільшується.

Станом на сьогодні на Стрийщині за допомогою проекту влаштовано на роботу 8 людей із малозабезпечених сімей. Чотирьом громадянам надано фінансову допомогу для відкриття власної справи у рамках проекту:

Білик Мирон Іванович, с.Олексичі – 28.11.2017 року розпочав підприємницьку діяльність з надання послуг у сфері лісового господарства.

Смеркло Василь Богданович, с.Ярушичі – 02.05.2018 розпочав підприємницьку діяльність з виготовлення очеретяних плит та їхня реалізація для утеплення фасадів.

Гузій Олег Васильович, с.Станків – 24.05.2018 розпочав підприємницьку діяльність з обробки декоративного та будівельного каменю.

Дика Оксана Іванівна (ФОП), с. Добрівляни – залучена до пілотного проекту Стрийським міськрайонним центром зайнятості, отримала фінансову допомогу з метою створення двох нових робочих місць для працевлаштування учасників антитерористичної операції (Гастрокав’ярня «Мокка» у м.Стрию)

Ще одна людина з числа внутрішньо переміщених осіб Сизон Ірина Ігорівна, 26 липня 2018 року вдало захистила бізнес-план «Організація туристичного кіоску вендінгових послуг та інших видів відпочинку і розваг у с.Розгірче Стрийського району" та вже незабаром отримає фінансову допомогу. 

Читайте також: Рука допомоги - вихід є!

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 Рукадопомоги свійбізнес власнасправа почнипрацювати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі