25 книжковий форум запрошує до благодійності

25 книжковий форум запрошує до благодійності

20-23 вересня у рамках  25 Book Forum  проведуть благодійну акцію для пенсіонерів - "Третій вік: задоволення від читання".

Метою благодійності є створення платформи, на основі якої проводитимуть діалог, в якому закликатимуть звернути увагу на соціально-культурні проблеми людей пенсійного віку, наповнити їхнє життя емоціями, і нагадати що читати важливо у будь-якому віці.

У благодійній програмі "Третього віку: задоволення від читання" включено екскурсійні мандрівки областю, танцювальні майстер-класи, заняття зі співу і гри на інструментах, йога та медитація, лекції психологів та безкоштовні бесіди з лікарями.

Завершенням акції буде концерт хорових колективів (і аматорські) з усіх куточків Львівщини, який відбудеться у Львівському будинку органної та камерної музики , а також святковий гала-концерт у Львівській обласній філармонії.

На книжковому ярмарку, який проходитиме на території Львівського палацу мистецтв, отримавши купон, пенсіонери зможуть придбати книги у видавництв-партнерів акції за спеціальною ціною. Станом на 1 серпня, близько 50 видавництв згодилося підтримати акцію.

Під час 24 Форуму видавців такою пропозицією скористались 2000 пенсіонерів. Усього в акції «Третій вік: задоволення від читання» взяли участь 9332 пенсіонери.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 книжковийфорум
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі